Start

Güvenli ve sorunsuz bir yarış başlangıç deneyimi yaşamak için, haritalar ve zaman çizelgeleri göz atın. Tüm bilgilerin şu anda yalnızca referans amaçlıdır.

5K 21:00

10K 21:15

 

Check out helpful information, maps, and timelines to ensure you have a safe and seamless race start experience. Please note that all information currently for reference purposes only.

 

Finiş

Dünyanın en güzel ve hızlı parkurlarından birinde harika bir finiş yaşayacaksınız. Yarışınızı tamamlar tamamlamaz geri dönüş için metro sadece yürüme mesafesindedir.

 

You will experience a wonderful finish in one of the most beautiful and fast course  in the world. As soon as you finish your race, the Metro for return is only within walking distance.

 

Parkur

Yenipakı Miting alanında başlayacak olan yarış, sirkeci istikametin doğru koşulacaktır. Bir tarafı Marmara Denizi ve İstanbul Boğazı manzaralı parkur sağ tarafına ise tarihi yarım adayı almaktadır. Yenikapı, Kumkapı, Cankurtaran ve Sarayburnunu takip edecek, Gülhane Parkı'nın deniz kapısının önüneki ikinci ışıklardan dönecektir. Yarışı ters yönde geri dönecek olan parkur başladığı yerde yani Yenikapı Miting alanının önünde son bulacaktır. 

The race will start in the Yenipakı Meeting Area and will run towards the direction of Sirkeci. On one side the Marmara Sea and Istanbul Bosphorus , on the other side is the historical peninsula. The direction of course is Yenikapi, Kumkapı, Cankurtaran, and Sarayburnu, Gulhane Park and then will return to the second light in front of the sea gate. The race will return in the opposite direction, where the course starts, so it will end in front of the area.

 

Seyirci

Parkur boyunca yarışı seyretmek mümkün ve harika bir deneyim olacaktır. Yenikapı’dan Sirkeci’ye kadar olan sahil boyunca istediğiniz yerde bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

It will be possible and a great experience  to watch the race along the course. You can experience this opportunity anywhere along the coast from Yenikapı to Sirkeci.

Pace Takımı

Tempocular gönüllü koşu takımları tarafından sağlanacaktır. Üzerlerinde süresin gösteren tişörtler bulunacaktır.

 

The Pacers will be provided by voluntary running teams. They'il have special T-shirts on them.

STK Partnerlerimiz ...

Bakıma Muhtaç Sokak Hayvanları İçin Koşuyoruz